Vaše stěhování | Montáž a demontáž nábytku při stěhování
258
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-258,page-child,parent-pageid-248,bridge-core-2.6.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Montáž a demontáž nábytku

Záleží nám na vašem pohodlí, proto vám rádi pomůžeme rozmontovaný a převezený nábytek znovu smontovat a umístit na jeho nové místo. Tato nabídka se týká i vámi nově zakoupeného nábytku, který jste si do svého nového domova koupili.

Využijte nabídky běžné montáže

v ceně hodinové sazby stěhování

Využijte nabídky běžné montáže v ceně hodinové sazby stěhování

Jak to děláme

Pokud je nábytek potřeba rozmontovat, můžete to nechat na nás a stejně tak i montáž v místě vašeho nového bydliště. Montujeme skříně, postele, komody i pracovní stoly. Pokud máte nábytek nový ještě nevybalený z krabic od výrobce, i ten vám můžeme v rámci stěhování smontovat a postavit hotový, kam patří. Vše nám prosím předem nahlaste, pokud možno již při objednávce stěhování. Bohužel nezapojujeme plynové ani elektrické sporáky, trouby, bojlery či kotle, na to budete potřebovat odborníky z jiného oboru.

Potřebujete některý kus nábytku opravit, přečalounit nebo kompletně zrenovovat? I s tím vám umíme pomoci.